15 Haziran 2019 Cumartesi günü Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel’de gerçekleştirdiğimiz ''Vakum Degazörü Ürün Tanıtım Semineri ve Mekanik Projeciler Toplantısı'' isimli organizasyonumuz gerçekleştirildi.

Yurtiçinden projeci  firmalarının birçoğunun yanısıra farklı uluslardan distribütörlerimizin de katılım sağladığı organizasyona ilgi oldukça yoğundu. 

Firmamızın genel tanıtımı ile başlayan programımız, Seperatör Grupları, Buhar Kazanı Otomasyonları, Vakum Degazörü tanıtımı ile devam edip misafirlerimizle yediğimiz öğle yemeği ile sona erdi.

Programımızda hazır bulunan simultane tercümanlar ile hem farklı ülkelerden gelen misafirlerimizin Türkçe yapılan sunumları anlaması hem de Türk misafirlerimizin Mr. Ronny Svensson'un yapmış olduğu Vakum Degazörü teknik sunumunu anlaması sağlandı.

Sayın Hamit MUTLU sunum sonunda ürün detayları hakkında sorular sordu.

Ön sıradan programı takip eden Sayın Cevat TANRIÖVER Şamandırasız Kondens Pompası hakkında sorular sordu.

Vakum Degazörü ürünümüzün en küçük versiyonu olan ViraDeg V4 modeli, misafirlerimizin daha iyi anlayabilmesi için demo şeklindeki bir stand ile çalıştırılarak sergilendi.

İtalyan misafirlerimiz sunumları oldukça dikkatle takip edip, özellikle seperatör ürünleri ile ilgili birçok soru sordu.

Uzun bir yolculuk sonucu İstanbul'a ulaşan Thailand'lı misafirlerimiz özellikle buhar kazanı otomasyon ürünleri için oldukça ilgililerdi.

 

İrlandalı misafirimiz vakum degazörü hakkında merak ettikerini sordu.

Fuar niteliğinde standların da bulunduğu programımızda üretimini yapmış olduğumuz bütün ürünler sergilendi.

Oldukça güzel bir atmosferde gerçekleşen organizasyon karşılıklı bilgi alışverişleri, tazelenen birliktelik duygusu ve birbirleri ile daha sıcak iletişim kuran meslektaşların memnuniyeti ile son buldu.